آخرین اخبار

اجرای ۷ طرح در روستای سفیدخانی کندوان

بخشدار کندوان  میانه به اجرای ۷ طرح در روستای سفیدخانی بخش کندوان میانه اشاره کرد.
محمود زرین در جمع اهالی و خیرین مقیم تهران در روستای سفیدخانی در جهت رسیدگی به مشکل آب شرب روستا از آمادگی خیرین و مردم برای اصلاح شبکه با نقشه آب و فاضلاب روستایی خبرداد.
وی در ادامه گفت: در طرح آب رسانی به نقاط مختلف، شبکه آتش نشانی نیز اجرا می شود که کارهای اداری و تشریفات همچنین اجرای  شبکه و منبع با یک میلیارد ریال از امروز آغاز خواهد شد.
زرین لوله کشی آب کشاورزی به طول ۸ کیلومتر، احداث غسالخانه و خرید کانکس برای دهیاری و خانه بهداشت را از  دیگر طرح های اجرایی در این روستا عنوان نمود.
وی به پروژه در حال اجرای راه روستای سفیدخانی به طول ۷ کیلومتر اشاره کرده گفت: گازرسانی روستا نیز در سال جاری اجرا و به اتمام رسیده است.
بخشدار کندوان از پلاک کوبی و سنددار کردن منازل در روستای سفیدخانی خبر داده گفت: هدایت آبهای سطحی بطول ۷۴۰ متر، عقب کشی فاز اول طرح هادی از دیگر طرح هایی است که در این روستا به اجرا رسیده است.
بخشدار کندوان در پایان با بیان اینکه مردم بخش کندوان مردمانی خیر و نوع دوستی هستند که کمک به همدیگر و مشارکت برای توسعه و عمران منطقه را ازجمله وظایف  انسانی خود می دانند افزود: باید به وجود چنین مردمانی افتخار کرد.

You have no rights to post comments