آخرین اخبار

آغاز دهه فجر با شهدا در کندوان

دهه مبارک فجر با شهدا در بخش کندوان آغاز شد
بخشدار کندوان میانه در آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای بخش به مناسبت دهه مبارک فجر بر لزوم دیدار و تجدید بیعت دوباره با شهیدان تاکید کرد.
محمود زرین گفت: با خدمت صادقانه به مردم و اهتمام در رفع مشکلات آنها می توانیم در مقابل خون پاک آنها که برای اسلام و این مردم ریخته شد ادای دین کنیم‌.
وی در جریان دیدار از خانواده شهدا با حضور در جمع خانواده شهیده انصاری در روستای ایشلق ضمن قدردانی از خانواده های شهیدان دیدار با خانواده های معظم شهدا را افتخاری بزرگ عنوان کرده گفت: امروز امنیت و آرامش ایران اسلامی را مدیون خون شهدا و رشادت جانبازان و از جان گذشتگی ایثارگران هستم و  با دیدار از خانواده های این عزیزان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان می توانیم به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته و نگذاریم این فرهنگ به فراموشی سپرده شود.
زرین شهیدان را راهروان راستین ابا عبدالله الحسین دانست و گفت: در طول تاریخ قیام های متعددی صورت گرفته است که بالاترین آنها قیام امام حسین(ع) بود که انقلاب اسلامی ایران نیز با الگو قرار  دادن نهضت حسینی و از جان گذشتگی ملت که بزرگترین به ثمر نشسته و  با استمرار این راه پرچم عزت و اقتدار این انقلاب تقدیم امام زمان(عج) خواهد شد.
 زرین با اشاره به اهمیت همگام بودن مسئولین با مردم گفت: مسئولین باید در کنار مردم بوده و برای جلب رضایت آنها تلاش کنند.
بخشدار کندوان همچنین از ساختمان در حال احداث مرکز بهداشت روستای ایشلق بازدید کرده ضمن بررسی اختلاف بوجود آمده بر سر بخشی از زمین اهدایی آن مرکز گفت: با توجه به وجود مدارک و مستندات قانونی در کمترین زمان مشکل حل  و در آینده نزدیک شاهد تکمیل پروژه و افتتاح آن خواهیم بود.

You have no rights to post comments