کاهش حضور مردم و عدم انتخاب اصلح راهبرد دشمن در انتخابات است

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارمندی استان آذربایجان شرقی گفت: دشمن برای انتخابات کشور ما دو راهبرد : کاهش حضور مردم و عدم انتخاب فرد اصلح را برنامه ریزی کرده است.
سرهنگ رضا رضوانی  لبیک به ولایت فقیه را نقطه آغاز دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی ایران عنوان کرده افزود: لبیک به رهبری یعنی  تجدید بیعت با شهدا و سرورسالار شهیدان امام حسین (ع) و باید گفت که فن آوری هسته ای بهانه است زیرا وقتی جنگ را به ما تحمیل کردند از انرژی هسته ای در ایران  خبری نبود پس تنها علت دشمنی استکبار جهانی با کشور ما لبیک گفتن به ولایت فقیه است.
وی اظهار کرد: در آستانه امتحان بزرگی قرار گرفته ایم  که رسالت را برهمه ما در جهت خلق حماسه سنگین نموده است حماسه ای که شهدا و همه مسلمانان جهان چشم انتظار آن هستند.
رضوانی خلق حماسه در انتخابات با حضور حداکثری  را سند افتخاری همیشگی برای مسلمانان عنوان کرده گفت: این انتخابات باعث آبروی ملت ما، خشنودی دوستان و عصبانیت دشمنان دین خدا از جمله سرکردگان  کفر جهانی خواهد شد.
وی بر انتخاب فردی اصلح از سوی ملت تاکید کرده افزود: ملت با هوشمندی کامل فردی را انتخاب کنند که با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا بوده ،ولایتمدار و ادامه دهنده راه پرافتخار شهدا باشد زیرا راه شهدا راه عزت ،اقتدار ،صلابت و سربلندی نظام و ملت ایران است.

You have no rights to post comments