فرمانداردر جمع منتخبین مردم: با همفکری و اتحاد کارهای بزرگی انجام میشود

فرماندار ویژه شهرستان میانه با تبریک اعیاد شعبانیه از حضور حداکثری مردم میانه در پای صندوقهای رای و خلق حماسه سیاسی در راستای سربلندی هرجه بیشتر نظام تقدیر کرده گفت: شوراها باید با نزدیک کردن سلایق خود به همدیگر ،استفاده از افکار عمومی  و افراد توانمند در جهت تقویت مسائل ارزشی و فرهنگی نیز کارهای ارزنده ای انجام دهند.
تقی خلفاپوردر جلسه ای با حضور منتخبین چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر میانه افزود: شوراها باید از اختلاف و سلیقه های فردی دور باشند زیرا با تصمیمات جمعی ، هم افزایی ، امکانات مالی ، اندیشه و تفکر کارهای بزرگی انجام می شود.
وی افزود: شورای جدید تلفیقی از پیشکسوتان و جوانان مجرب و توانمند در حیطه های مختلف است که امیدواریم با همفکری و اتحاد کارهای بزرگی را به انجام رسانده و از مشکلات شهر که بیشتر متوجه شهرداری و شورای شهر است بکاهند.
خلفاپوربا بیان اینکه فرمانداری تا بحال خود را از حوزه شهر و شورا جدا ندیده است گفت:  تلاش کرده ایم دیگر ادرات و نهادها خود را عضو شورا بدانند تا امور شهر با هماهنگیهای لازم به سرانجام برسد.
وی اضافه کرد موارد متعددی را در جهت توسعه و پیشرفت و آبادانی میانه به شورای جدید تقدیم میکنیم از جمله طرح بازسازی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) یکی از آرزوهای دیرینه مردم است که با برنامه ریزیهای که در گذشته انجام شده و با تشکیل اولین جلسه شورای جدید کارگاه بازسازی این منطقه آغار به کار کند.

You have no rights to post comments