جنگ روانی و رسانه ای دشمنان به خاطر ترس از الگوشدن ملت ایران است

فرمانده بسیج میانه با اشاره به اهمیت انتخابات و حساسیت بالای دشمنان نسبت به آن گفت:جنگ رسانه ای و روانی دشمن در آستانه انتخابات به خاطر ترس از الگو شدن ملت ایران است.
سرهنگ عباسقلی احمدزاده در همایش بزرگ لبیک یا خامنه ای با حضور مسئولین و بسیجیان کارگری و کارمندی شهرستان میانه ، غیرت ، ایثار و فداکاری ملت ایران را سبب ایجاد حساسیت در کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی خواند و افزود: این عوامل دشمن را به هر توطئه ای بر علیه کشور ما واداشته اما ولایتمداری ملت ما آنها را مایوس کرده و خواهد کرد.
وی تحریم ناجوانمردانه و برخلاف قوانین بین المللی را آخرین حربه دشمنان نظام برای از پای درآوردن ملت و دورکردن آنها از خط ولایت و رهبری عنوان کرد و گفت : دشمن نمی داند که ما چون شیشه ای هستیم که هر چقدر ما را بشکنند برنده تر می شویم.
احمدزاده حضور حداکثری و انتخاب اصلح را دو عامل مهم یاس و ناامیدی دشمنان ذکر کرد و افزود : ایمان و تقوی ، علم و حکمت ، توانایی ، امانتداری ، ولایتمداری و جهاد در راه خدا از جمله خصوصیات یک فرد اصلح است  که درانتخاب رئیس جمهور آینده باید مورد توجه مردم قرار گیرد .
وی با بیان اینکه لبیک یا خامنه ای لبیک به امام (ره) و امام حسین (ع) است اظهار کرد : رهبر ما ندای هل من ناصراً ینصرنی سر داده و از ما برای خلق حماسه تاریخی و افتخارآمیز برای نظام اسلامی ایران دعوت بعمل آورده و ما نیز با لبیک گفتن به ایشان از این پیچ تاریخی به نفع اسلام ، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی گذر خواهیم کرد.

You have no rights to post comments