آخرین اخبار

کریمی: دانشگاه فنی و حرفه ای پیوند واقعی بین علم و عمل و تبدیل آن به ثروت را در دستور کار خود قرار داده است

روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه؛ همزمان با هفته معلم، جلسه شورای آموزشی دانشکده فنی و حرفه ای میانه با حضور ریاست دانشکده،جمعی از اساتید و کارکنان مرکز برگزار گردید.
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای میانه علم و دانش را دو بالی دانست که انسان می تواند با آنها تا بیکران پرواز کند و ارزش هر انسان با چگونگی به کارگیری آنها معین می شود. وی افزود: دانش، انسان را به سوی کمال هدایت می کند.افرادی که در زندگی درست فکر می کنند، گفتار عاقلانه دارند و خوب قضاوت می کنند،در برخوردهای اجتماعی دیگران را به خود جذب می کنند.
آقای کریمی در ادامه خاطرنشان کردند: دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان تنها دانشگاه متولی آموزش‌های عالی فنی و حرفه‌ای، ضمن تاکید بر حفظ ارزش‌های بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیوند واقعی بین علم و عمل و تبدیل آن به ثروت را در دستور کار خود قرار داده و تلاش می‌کند از طریق تربیت تکنسین‌های مومن، ماهر و کارآفرین و نیز تعامل با مراکز صنعتی، بخش‌های دولتی و غیر دولتی، زمینه لازم برای کسب مهارت‌ها، ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان را ایجاد کند و این امر را سرلوحه کار خود قرار دهد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم از زحمات اساتید محترم مرکز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر کرد.

 

You have no rights to post comments