آخرین اخبار

کارآفرین میانه ای: در صورت حمایت مسئولین استان از تولید و دوخت روکش اولیه خودروهای تولیدی، این واحد توانایی افزایش 3 برابری اشتغال را خواهد داشت

 دو برادر میانه ای توانسته اند با تلاش و پشتکار در زمینه تولید محصولات تزئینی خودرو، موفق ظاهر شده و زمینه جذب 40 نفر نیروی کار مستقیم را فراهم سازند.
بنابه سنت چندین ساله در انتخاب شعار سال توسط رهبرمعظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)  امسال به نام "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است و در راستای تحقق این امر و اجرایی شدن هر چه بهتر آن لازم است اقداماتی در سطوح مختلف بین المللی، ملی، منطقه ای، استانی، شهرستانی و حتی روستایی صورت گیرد.
گروه تولید صنعتی روکش اتومبیل واقع در شهرک صنعتی شماره یک میانه توانسته با همت دو برادر کارآفرین از سال ۹۲ تا کنون برای بیش از ۴۰ نفر بصورت مستقیم و ۱۰۰ نفر غیر مستقیم اشتغالزایی داشته باشد.
این کارگاه تولیدی توانسته برای تمامی مدل خودروهای داخلی و خارجی روکش صندلی تولید کرده و برای هر وسلیه، بیش از ۱۷ مدل و طرح مختلف دوخت نماید.
 اشتغال زنان در این کارگاه تولیدی به شکل چشم گیری در حال افزایش است و انجام دوخت های تزئینی و ریزه کاری های حساس این کارگاه بر دوش آنان است.
حسن قنبری مسئول این کارگاه با بیان اینکه در صورت حمایت مسئولین استان در راستای تولید و دوخت روکش اولیه خودروهای تولیدی  توانایی افزایش اشتغال این واحد به ۳ برابر موجود خواهد رسید اظهار کرد: در حال حاضر محصولات این واحد تولیدی به بیش از ۱۰ استان کشورو ۲ کشور خارجی صادر می شود.
این کارآفرین نمونه سرمایه اولیه برای شروع این کار را از جانب خود 2 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: طی این سالها سعی داشته ایم با تکیه بر مهارت و هنر جوانان جویای کار زمینه اشتغال و ممانعت  ازمهاجرت آنان به کلان شهر ها را فراهم آوریم.
این کارگاه تولیدی در حال حاضر با تولید روکش صندلی، کفپوش، دور فرمان، روی داشبورد و پشتی و … توانسته در سال گذشته به عنوان واحد تولیدی و کارآفرین نمونه در بین ۲۹۰ واحد تولیدی صنعتی شهرستان میانه معرفی گردد.
همچنین واحد تولیدی روکش صندلی اتومبیل و با مشارکت واحد تولید و بسته بندی جاروی دستی سنتی توانسته  برای  ۸۰ نفر از زندانیان اشتغالزایی داشته باشد.
 بدون شک اگر مسئولین از تولیدات داخلی حمایت کنند، چرخه فعالیت و امید در جامعه بیشتر شده و تولید کننده خود را موظف می داند تا برای جلب رضایت و خواسته های مردم بیش از پیش تلاش کند.
 
 

You have no rights to post comments