آخرین اخبار

پیام فراخوان معاون مدیرکل مدیر آموزش و پرورش میانه برای دعوت به حضور فرهنگیان و دانش آموزان همیشه در صحنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه به مناسبت فرارسیدن راهپیمایی 22 بهمن پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت  آموزش و پرورش میانه، ساجدی فر مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه در آستانه راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن پیامی صادر کرد.
 
پیام معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه بدین شرح است:
 
این اعجاز بزرگ قرن و این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حفظ و نگهداری است.
«حضرت امام خمینی (ره)
 
سلام و درود بیکران و صلوات به روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بزرگ پرچم‌دار حق و حقیقت و روح بلند دوران، حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس. 
اینک در طلیعۀ چهلمین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در آستانۀ بهار " استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی"؛ فرهنگیان و دانش آموزان همیشه در صحنه در کنار اقشار مختلف مردم با اراده‌های پولادین و عزمی راسخ با گام‌هایی بلند به بلندای حقیقت تاریخ، در صفوفی متحد و یکپارچه ، همدل و همزبان ، همگام و همصدا، لبیک ‌گویان به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در راهپیمایی عظیم یوم‌الله 22 بهمن با آرمان‌های والای امام راحل عظیم‌الشأن ، تجدید میثاق کرده و راه شهدا و امام شهیدان را ادامه می‌دهند.
در ادامه این بیانیه  ضمن تبریک دهه مبارکه فجر و تهنیت یوم الله 22 بهمن آغاز چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی،از همه فرهنگیان و دانش آموزان شهر شهدای زینبیه و ثارالله، به منظور حضوری پرشور، فعال، گسترده و آگاهانه در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن که صبح روز دوشنبه «1397/11/22» در سراسر کشور برگزار می‌شود، دعوت می نماید تا بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)وشهیدان والامقام تجدید میثاق نموده و با لبیک گویی به دعوت مقام معظم رهبری«مد ظله العالی » ادامه دهندۀ حقیقی راه شهدا و امام شهدا باشید.
 

You have no rights to post comments