آخرین اخبار

پیام ساجدی فر به مناسبت گرامیداشت میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار

به مناسبت فرارسیدن سوم شعبان زادروز پربرکت امام حسین (ع) و روز پاسدار، ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه ضمن دیدار با محمدی فرمانده بسیج سپاه میانه در پیامی این روز بزرگ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز میلاد امام حسین (ع) بزرگ پاسدار اسلام، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار، این آیه‌های پرشکوه رزم و ایثار که از نسل فصل سرخ شهادت و استقامت‌اند.

روز پاسدار، روز تجلیل از مقام والای دلاورمردانی است که نقش بی‌بدیل خویش را در ایجاد و حفظ امنیت و آرامش کشور در برهه‌های گوناگون از حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور رسانده‌اند.

آنان که به‌ عنوان بازوی قدرتمند نظام و گام استوار در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی، از کیان، شرف و ناموس این کشور و ملت دفاعی قهرمانانه نموده‌اند و در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی همچون دژی مستحکم، در خط مقدم جبهه مقاومت و دفاع از حریم ولایت و پاسداری از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی قرار دارند.

اینجانب به عنوان خادم دستگاه تعلیم و تربیت میانه ضمن گرامیداشت اعیاد بزرگ شعبانیه و تبریک خجسته سالروز میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و روز پاسدار به‌ تمامی ایثارگران عرصه‌های جهاد و شهادت ، سلامتی و توفیقات روزافزون آنان را در ظل توجهات حضرت ولی‌الله‌الاعظم (عج)، با بهره‌گیری و پیروی از تدابیر حکیمانه و راهگشای فرمانده معظم کل قوا مسئلت کرده و از طرف جامعه بزرگ فرهنگیان منطقه تصمیم خصمانه دولت امریکا در مورد قرار دادن سپاه در فهرست گروههای تروریستی که خود بزرگترین حامی تروریسم در جهان است  را محکوم می کنیم.

 

You have no rights to post comments