آخرین اخبار

همزمان با 29 شهریور مراسم بازگشایی مدارس در شهرستان میانه برپا شد

مراسم بازگشایی مدارس پیش دبستانی، پایه اول ابتدایی و پایه هفتم در شهرستان میانه برگزارشد.
 مدیر آموزش و پرورش میانه در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس پیش دبستانی که به صورت نمادین در پیش دبستانی صدف آبی برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس افزود: امروز همزمان با 29 اردیبهشت در شهرستان میانه  به نام روز غنچه ها 2000 نوآموز وارد دوره پیش دبستانی می شوند.
یوسف ساجدی فر در ادامه به مراسم بازگشایی دوره اول ابتدایی بنام روز شکوفه ها اشاره کرده گفت: 2 هزارو 355 دانش آموز در شهرستان میانه وارد دوره اول ابتدایی می شوند.
وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری مراسم بازگشایی مدارس پیش دبستانی و دبستان مدارس متوسطه دوره اول در پایه هفتم نیز امروز به بازگشایی اقدام نموده اند گفت: جشن ورودیهای پایه هفتم به نام روز جوانه ها با ورود 2017 نفر به این دوره بر پا شده و این نوآموزان و دانش آموزان از روز شنبه اول مهر رسما سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند نمود.
مدیر آموزش و پرورش میانه با تاکید بر اینکه دوره پیش دبستانی دوره آموزش به شکل رسمی نمی باشد افزود: در این دوره ما نوآموزان را برای ورود به دوره ابتدایی با یادگیری محیط پیرامون خود و یادگیری بیان عواطف و احساسات خود آماده می کنیم.
ساجدی فر این دوره را دوره فراگیر و عمومی عنوان نموده گفت: والدین نیز در این دوران باید فرصت اندیشیدن، لذت بردن از زندگی، خوب دیدن و خوب فکر کردن را به فرزندان خود بدهند زیرا به فرموده امام (ره) که امید من به پیش دبستانی ها و دبستانی هاست، این نوآموزان امید جامعه و آینده سازان مملکت به شمار می روند.
وی اظهار کرد: امیدوارم با تلاش شبانه روزی و زحمات مدیران، مربیان و معلمان عزیز بتوانیم محیطی سالم و امن، توام با شادابی و نشاط را برای فرزندان این منطقه فراهم آوریم.


 

You have no rights to post comments