آخرین اخبار

همزمان با سراسر کشور، پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان میانه با مشارکت گسترده مسئولین و سرپرستان هیئات مذهبی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی میانه همزمان با سراسر کشور، پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان میانه با مشارکت و حضور مسئولین و سرپرستان هیئات مذهبی این شهرستان روز جمعه 5 آبان 96 از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر در مسجد بازار میانه برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی اصغر سعیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی میانه با اعلام این خبر افزود: این انتخابات با حضور نماینده اداره کل استان، نماینده فرمانداری ویژه شهرستان، نماینده نیروی انتظامی و کارشناسان و عوامل اجرایی و نظارتی، با امنیت و آرامش برگزار شد و پس از پایان رای گیری در حضور داوطلبان و یا نمایندگان ایشان شمارش و نتایج آراء اعلام شد و ان شاء الله پس از تائید نهایی استان، پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی جهت خدمت به هیئات مذهبی و دستجات حسینی شروع به فعالیت خواهند نمود.

سعیدی در پایان از زحمات کلیه عوامل دلسوز و پر تلاش به‌ویژه از زحمات اعضای ستاد انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان میانه تشکر و قدردانی نمود.

You have no rights to post comments