آخرین اخبار

نماینده ولی فقیه در سپاه میانه گفت: علما در طول تاریخ همواره مرزبانان فرهنگ دینی و مکتب علوی بوده اند

نماینده ولی فقیه در سپاه میانه با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در احیای اسلام و برپایی نظام اسلامی ایران گفت: علما  در طول تاریخ همواره مرزبانان فرهنگ دینی و مکتب علوی بوده اند.

حجت الاسلام حسن امیرنژاد در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) با حضور کارکنان رسمی و وظیفه در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه، از امام خمینی(ره) به عنوان بزرگمرد الهی قرن اخیر یاد کرد و استکبار ستیزی را یکی از بزرگترین خصوصیات رفتاری ایشان دانست.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با بیان اینکه روایات بسیاری در بیان ارزش و جایگاه علما وجود دارد افزود: علما وارثان پیغمبر(ص)، امینان رسل، مرزبانان اسلام و پرچمداران امت اسلامی در طول تاریخ بوده اند و در هر صحنه ای که وارد شده اند، عامل پیروزی و پیشرفت شده اند.
 
حجت الاسلام امیرنژاد با هشدار به تلاش ها و توطئه های دشمن در جداسازی مردم از روحانیت، اظهار کرد: علمای دینی همواره مرزبانان فرهنگی دینی و مکتب علوی، حافظان علوم دینی و گسترش دهندگان آن، و پرچمداران جهاد و شهادت بوده اند و همین نقش های کلیدی بوده که دشمنان را به تبلیغ علیه آنان و تلاش برای جدا سازی مردم از روحانیت، واداشته است.
   
وی امام خمینی(ره) را چهره ماندگار برای تمامی اعصار تاریخ دانست و علت پیروزی ایشان در مبارزاتش را حرکت در مسیر الهی با رنگ خدایی و توکل بر خدا عنوان کرد و افزود: تثبیت جایگاه ولایت فقیه در جامعه و انفکاک ناپذیری سیاست از دیانت از مهمترین دستاوردهای مبارزاتی ایشان بود.
   
حجت الاسلام حسن امیرنژاد، ادای حقّ امام(ره) را منوط به عمل به وصایا و پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و افزود: در طول تاریخ هر کجا که ضربه ای از دشمن خورده ایم به جهت فاصله گرفتن از ولایت بوده است و هر کجا وحدت کلمه و انسجام مردمی در پشت سر ولایت بوده است، پیروزی قطعی گردیده است.
 
 

You have no rights to post comments