آخرین اخبار

نماینده ولی فقیه در سپاه میانه: روز قدس روز تمرین دشمن شناسی و نمایش اقتدار اسلام است

نماینده ولی فقیه در سپاه میانه روز قدس را روزی سرنوشت ساز، روز تمرین دشمن شناسی و نمایش قدرت اسلام عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن امیرنژاد  در چهارمین محفل انس با قرآن کریم در جمع پاسداران رسمی و وظیفه سپاه گفت: روز قدس  نمادی است که می تواند وجدانهای خفته جهان را بیدار کرده و باعث رسوایی مدعیان حقوق بشر غربی گردد.
وی در ادامه با بیان اینکه روز قدس،  روز وحدت دنیای اسلام و مقابله مستضعفین با مستکبرین است،  رژیم صهیونیستی را رژیمی نژاد پرست و غاصب دانسته و با بیان مصادیقی از قوانین نژاد پرستانه آنان افزود:  این رژیم غاصب با ادیان آسمانی ضدّیت داشته و به تخریب اماکن مذهبی اسلامی و مسیحی می پردازد و در صدد است تفکر مادی را جایگزین معنویت اخلاقی و دینی کرده و با وجود ارتکاب کشتار، سرکوب و شکنجه فلسطینیان، خود را به عنوان چهره ای صلح طلب و ضد خشونت در دنیا معرفی نماید.
  حجت الاسلام امیرنژاد، حسادت، نژاد پرستی، مال اندوزی و دنیاطلبی، قساوت و توحّش، و روحیه ستمگری را از مهمترین خصوصیات رژیم صهیونیستی برشمرد و در هم شکستن وحدت مسلمین، حذف فلسطین از سرزمین غرب آسیا، جلوگیری از بیداری اسلامی و نهایتا تشکیل اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات را از جمله اهداف استکبار جهانی از تشکیل رژیم اشغالگر قدس دانست.
نماینده  ولی فقیه سپاه میانه، ریشه بحران در شمال غرب آسیا را رژیم غاصب و اشغالگر قدس دانست و اظهار کرد: برای حل بحران شمال غرب آسیا باید این ریشه خشکانده شده و قیام انتفاضه تقویت و استمرار یافته و روحیه دفاع از منافع ملت فلسطین تقویت گردد.
   وی افزود: بازگرداندن سرزمین های اشغالی به مردم فلسطین، جهاد و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و مسلمین، عدم تاثیرپذیری از سران سازشکار فلسطین و عرب و قدرتهای استکبار، و همچنین بازگشت به توحید و وحدت مسلمانان در برابر دشمنان از مهمترین راهکاهای حل بحران در کشور های غرب آسیاست.
حجت الاسلام امیرنژاد، از کارکنان سپاه خواست تا ارتباط معنوی خود با قرآن را حفظ کرده و بر آموزش قرآنی فرزندان و اطرافیانشان اهتمام داشته باشند.          

You have no rights to post comments