آخرین اخبار

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: 9 دی روز بصیرت و پیوند با رهبری است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه باید بصیرت را به نسل آینده انتقال داد افزود: 9 دی روز بصیرت و پیوند با رهبری است.
 حجت الاسلام والمسلمین قریشی عدم انتقال بصیرت و آگاهی در جامعه از جمله به نسلهای آتی را سبب تعویض جایگاه خوب و بد عنوان نموده با اشاره به صحبتهای اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: دشمن به هر نحوی سعی در نابودی چرخه اقتصاد مملکت با جنگ اقتصادی داشته و نیز با جنگ تبلیغی بر علیه دین سعی در ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب دارد.
امام جمعه ارومیه اصل اساسی در پیروزی و ایستادگی ملت را فاصله نگرفتن از خدا و ولایت فقیه عنوان نموده گفت: اگر به دین عمل کرده و پیرو خط رهبری باشیم همواره پیروز خواهیم بود.
وی با اشاره به فتنه سال 88 که همه دشمنان انقلاب و نظام وارد میدان شدند تا فتنه ایجاد کرده و انقلاب را از بین ببرند افزود: عده ای در این میان که سوابق انقلابی داشته و سهم خواهی می کردند به آغوش دشمن رفته و دشمن از طرق آنها و از زبان آنها خواسته ها و حرفهای خود را مطرح کرد بطوریکه با هتک حرمت عاشورای حسینی، صبر ملت به پایان رسیده و راهپیمایی میلیونی راه افتاده و طومار فتنه در هم پیچیده و جمع شد.
حجت الاسلام قریشی تاکید کرد:  موقعیت شناسی و وظیفه شناسی نشانه بصیرت بوده و نسل آینده باید از بصیرت لازم برخوردار باشند تا دین و انقلابشان محفوظ بماند.
وی افزود: نابینایی جسمی بسیار بهتر از نداشتن بصیرت می باشد چرا که بصیرت همواره موجب پیروزی و نداشتن آن موجب شکست می باشد.
 

You have no rights to post comments