آخرین اخبار

نتایج مسابقات کشتی فرنگی و آزاد دانشجویان آذربایجان شرقی درمیانه

 

مسابقات کشتی فرنگی و آزاد دانشجویان واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.
این مسابقات با حضور ۷ تیم از واحد های دانشگاهی تبریز، مراغه، میانه، سراب، سردرود، ایلخچی و هادیشهر، با شرکت ۳۶ کشتی گیر آزاد و فرنگی کار درسالن ورزشی جهان پهلوان کاظم رجبی مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد میانه برگزار شد.
در رقابت های کشتی آزاد، کشتی گیران در ۶ وزن ۱۲۵ کیلوگرم و ۹۲، ۸۶، ۷۴، ۷۰، ۶۵  طی پنج دوره با انجام ۲۳ کشتی با هم به رقابت پرداختند که در پایان در وزن ۶۵ کیلوگرم محمد ملکی از واحد تبریز، علی سالک آقاجانی از واحد سردرود و مهران ایوبی از واحد هادیشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.
در وزن ۷۰ کیلوگرم، شاهین عنبری از واحد سراب، مهدی شاه کرمی از واحد میانه و علی یوسفی از واحد تبریز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در وزن ۷۴ کیلوگرم سجاد وحید زمان از واحد سردرود، در وزن ۸۶، میرسجاد امیرفاطمی از واحد تبریز، امیررضا مسعودی از واحد میانه و میلاد اباذری گرگری از واحد هادیشهر بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
در وزن ۹۲ کیلوگرم، یاشار مسرت از واحد ایلخچی، امین غفاری از واحد میانه و محمد شفاهتی از واحد سراب مقام های اول تا سوم از آن خود کردند و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم سینا فروهر از واحد ایلخچی و هادی نریمانی از واحد تبریز حائز رتبه اول و دوم شدند.
در رقابت های کشتی فرنگی، کشتی گیران در ۱۰ وزن ۱۳۰ کیلوگرم و ۹۷، ۸۷، ۸۲، ۷۷، ۷۲، ۶۷، ۶۳، ۶۰، ۵۵ طی ۵ دوره با انجام ۱۹ کشتی برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:
وزن ۵۵ کیلوگرم، مهدی خدایی از واحد تبریز مقام اول
وزن ۶۰ کیلوگرم، امیررضا شیرچنگ از واحد میانه مقام اول و محمد علیپور از واحد تبریز مقام دوم
وزن ۶۳ کیلوگرم، محسن زاهدپور از واحد تبریز مقام اول
وزن ۶۷ کیلوگرم، علیرضا مقدمی از واحد میانه مقام اول، علی اکبر سواران از واحد سردرود مقام دوم و محمد فرجی از واحد تبریز مقام سوم
وزن ۷۲ کیلوگرم، حسن شهبازی از واحد میانه مقام اول و محمدرضا محسن چیان از واحد تبریز مقام دوم
وزن ۷۷ کیلوگرم، شایان عفیفی (عضو تیم ملی جوانان) از واحد میانه مقام اول، شهاب عنبری از واحد سراب مقام دوم و میلاد آقازاده از واحد تبریز مقام سوم
وزن ۸۲ کیلوگرم، سینا جلیلی از واحد میانه مقام اول و جمشید شاهد از واحد تبریز مقام دوم
وزن ۸۷ کیلوگرم، صادق علیزاده از واحد میانه مقام اول
وزن ۹۷ کیلوگرم، مسعود مرضه ی از واحد میانه مقام اول
وزن ۱۳۰ کیلوگرم، هاشم کریمی از واحد میانه مقام اول
مراسم اختتامیه و اهداء جوایز قهرمانان، با حضور  حبیب محمدپور مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز، حسین فرج اللهی کارشناس تربیت بدنی واحد تبریز، حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی و بهمن ولی نژاد معاون دانشگاه و رئیس آموزشکده سما و مدیر گروه تربیت بدنی و جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

You have no rights to post comments