آخرین اخبار

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: شهیدان رجایی و باهنر سربازان واقعی ولایت و حکومت اسلامی بودند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه با اشاره به روحیه تلاش و مجاهدت و ولایتمداری شهیدان رجایی و باهنر، آنان را سربازان واقعی ولایت و حکومت اسلامی عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن امیرنژاد با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در جمع کارکنان سپاه میانه، این دو شهید را الگوی عملی آحاد جامعه علی الخصوص دولتمردان معرفی کرد و گفت: حکومت اسلامی باید با عدالت محوری و حرکت در مسیر آرمانهای شهدا، زمینه را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) فراهم سازند.
 وی سعادت انسانها،  تکامل بشریت، و دستیابی به حکومت اسلامی عدالت محور را از اهداف اصلی پیامبر(ص) و اسلام دانست و افزود: شهادت امیرالمومنین(ع) و ائمه اطهار(ع) برای آزادی از قید و بند طاغوتیان بود.
حجت الاسلام امیرنژاد با بیان اینکه برقراری امنیت، رفاه و آرامش عمومی، برقراری عدالت اجتماعی و تامین آموزش همگانی از مهمترین وظایف دولت است، تصریح کرد: دولت باید در جهت تامین رفاه و اقتصاد عمومی مردم بکوشد.
 وی برخی از شاخصه های برجسته دولت اسلام محور را از دیدگاه رهبر معظم انقلاب برشمرد و افزود: نباید بگذاریم راه و هدف شهیدان گم شود چرا که آنان تربیت یافتگان واقعی مکتب امامت و ولایت بوده و بهترین معلمان و مربیان جامعه هستند.
 

You have no rights to post comments