آخرین اخبار

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء: بیش از 70 درصد آزادراهها با مشارکت 70 درصدی این قرارگاه اجرا شده است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء  با بیان اینکه، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با روحیه بسیجی و روحیه اشتغالزایی در حوزه های مختلف به ارائه خدمت می پردازد گفت: در حوزه زیرساختهای ریلی و جاده ای احداث 70 درصد آزاد راهها با مشارکت 70 درصدی قرارگاه و 30 درصدی دولت  انجام شده است.
 سردار عبداللهی در آیین افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی در میانه اضافه کرد: در حوزه نفت و گاز در سال گذشته بر اساس تدبیرهای انجام شده 60 پروژه مورد هدف ما بود که با همکاری دولت و همت جهادی قرارگاه همه این پروژه ها به ثمر رسیدند که کارخانه تولید آهن اسفنجی در میانه نیز یکی از این پروژه هاست.
وی در ادامه افزود: اگر امروز در برابر تهدیدها و تحریمهای ناجوانمردانه دشمن با وحدت، همدلی و همراهی به پیش رویم به فرموده امام خمینی (ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
سردار عبداللهی با اشاره به اینکه ما ایرانیان با شعار ما می توانیم به دستاوردهای بزرگی در کشور دست یافته ایم افزود: خداوند نعمتهای بسیاری به کشور ما عطا کرده و با توجه به تحریمها اگر وابستگی به نفت را قطع کرده و بیشتر به حوزه  صنعت و معدن کنیم خواهیم توانست به اهداف نظام دست یابیم.
وی به بحث نقدینگی در دست مردم اشاره کرده گفت: اگر دولت بتواند بستر ایمن و اعتمادسازی را ایجاد کند هم دولت و هم مردم از مشارکت با هم نفع برده و عمران و آبادانی حاصل خواهد شد زیرا  ایجاد بستر ایمن سبب جلب مشارکت مردم خواهد بود.
فرمانده قرارگاه خاتم  بر توجه به خلاهای پروژه های موجود در پروژه های ایجاد شده تاکید کرده گفت: اگر سد می سازیم باید کانالها و شبکه های آن را هم احداث کنیم و نیز در کنار تولید آهن اسفنجی واحد ذوب باید ایجاد شود تا بتوانیم این پروژه ها را به هدف مورد نظر برسانیم.
وی از خلوص 96 درصدی تولید آهن  اسفنجی در کارخانه میانه خبر داده گفت: 90 درصد تجهیزات نیز برای ایران بوده و از گاز طبیعی برای جلوگیری از آلایندگی محیط زیست استفاده شده است.
سردار عبداللهی در پایان نیروی انسانی را مهم ترین سرمایه عظیم انسانی عنوان کرده افزود: با این سرمایه در هشت سال جنگ تحمیلی با اقتدار ایستادیم  و امروز نیز با این سرمایه در مقابل تحریمها خواهیم ایستاد.
 

You have no rights to post comments