آخرین اخبار

فرمانده سپاه میانه: روابط عمومی ها باید با انجام رسالت بی طرفانه و صادقانه حافظ ارتباط صحیح بین مردم و مسئولین باشند


 

فرمانده سپاه میانه روابط عمومی ها را پل ارتباطی بی طرف بین سازمانها و مردم دانست و از آنها خواست تا با انجام صحیح ماموریت خود، ارتباط یک طرفه بین مسئولین و مردم را قطع کرده و با انجام رسالتی بی طرفانه، صادقانه و به دور از اغراض، حافظ ارتباط صحیح بین مردم و مسئولین و مسئولین با مردم باشند.
جعفر غیابی با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در پاسخ به ورود سپاه در حوزه انتخابات گفت: سپاه وامدار و زیرمجموعه هیچ حزب و گروهی نیست که بخواهد مبلّّغ آن گروه یا حزب باشد بلکه خود جریان ساز بوده و نقش تبیین گر و بصیرت افزایی را به عهده دارد و آنچه ما در همایشات و نشستهای انتخاباتی گفته ایم چیزی جز تبیین و بازگویی سخنان رهبری نبوده  و اگر کسی به سپاه حمله ور می شود، به طور قطع منافع خود را در خطر دیده و هراسان است
وی با بیان اینکه وظیفه ما آگاه سازی مردم نسبت به واقعیات است و جز حقیقت، چیزی نگفته و نخواهیم گفت افزود:  تصمیم گیرنده نهایی مردم هستند.
غیابی  در پاسخ به سولات خبرنگاران نسبت به برنامه های سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام(ره) به بازتابهای جهانی و داخلی این مراسمات اشاره کرد و گفت: برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این ایام ا... ها تدارک دیده شده است تا هم در بعد داخلی و هم در بعد جهانی، نقش مثمر ثمر ایفا کرده باشیم.
   غیابی در بحث بسیج سازندگی، به بحث مدیریت جهادی و اعتماد به جوانان تحصیلکرده و توانای کشور اشاره کرده  افزود: امنیت، بازدارندگی، تولیدات موشکی و هسته ای و امثال اینها فقط در سایه اعتماد به متخصصان داخلی و مدیریت جهادی حاصل خواهد شد و هر جا که این مسئله به فراموشی سپرده شده و دنبال مدیریت عاریه ای و چشم دوزی به دستان بیگانگان باشیم، بی شک همه چیزمان را از دست خواهیم داد.
  فرمانده سپاه میانه ترساندن مردم از جنگ و ارتباط دادن آن با برجام را نوعی توهم فانتزی و القای آن به مردم از سوی برخی مسئولین ترسو و خودباخته دانست و اظهار کرد: سایه جنگ به برکت وجود ولایت و مردم انقلابی از کشور دور بوده و هست چرا که اگر آمریکا حتی 5 درصد احتمال پیروزی در جنگ با ایران داشت، 38 سال پشت مرزهای ما در کمین نمی نشست.
  او افزود: دشمن ما را به شدت تروریست معرفی می کند و در قلبش رعبی شدید از ما دارد ولی ما از آنچه  بر زبان می آورند بسیار کوچکتر و از تصوری که در قلبشان هست بسیار بزرگتریم.      

You have no rights to post comments