آخرین اخبار

فرمانده سپاه میانه: از نردبان هنر باید در مسیر هدایت و بیدارسازی جامعه بهره جست

 پنجمین جشنواره  منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه با حضور استانهای منطقه شمالغرب کشور، بهمن ماه سال جاری در شهرستان میانه برگزار می شود.
در این راستا،  فرمانده سپاه ناحیه میانه با صدور پیامی به پنجمین جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان گفت: هنر نردبان کمال و صعود است و از این عطیه الهی باید در مسیر هدایت و بیدارسازی و آگاهی استفاده شود.
 جعفر غیابی افزود: جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان درجهت تعمیم و تعمیق هنر متعهد و ارزشی فیلم و سینما در شهرستان میانه هر سال در حال تکمیل شدن است و مسیر خوب و درستی را طی می‌کند و به نوعی هر سال ، در حال تعالی ست .
وی اضافه کرد: ساخت فیلم برای جشنواره های با ماهیت مقاومت و  پایداری، ارزشی جهادی دارد و فیلم سازان شرکت کننده باید آثاری را بیافرینند که برگرفته از فرهنگ اسلامی و ایرانی غنی و مروج ارزشهای انسانی و اخلاقی باشد که جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان که به همت هنرمندان و هنرپروران دیار هنرمندخیز آذربایجان شرقی ترتیب یافته است این فرصت مغتنم را ایجاد کرده است.
 وی ضمن تقدیر از زحمات تمام عوامل ستاد برگزاری جشنواره افلاکیان، اظهار امیدواری کرد که با هم افزایی و استفاده از تمام ظرفیت های موجود همچون سنوات گذشته ، در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی استان  پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه با حضور استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان که در ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه سال جاری در شهرستان میانه برگزار خواهد شد موفق تر از سالهای قبل باشیم.

You have no rights to post comments