آخرین اخبار

فرمانده سپاه عاشورا: استقلال، جمهوریت و اسلامیت از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی/ افتتاح 3 پروژه محرومیت زایی در شهرستان/ دیدار با خانواده شهیدان بازیار

 
 
 فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت استقلال و عدم وابستگی به اجانب، گفت: استقلال کشور؛ بزرگترین و مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
  سردار عابدین خرم در همایش بصیرت افزایی کارکنان سپاه میانه با بیان اینکه دستاوردهای معنوی و دینی ما در انقلاب اسلامی دارای ارزشی بسیار بالاتر از دستاورهای مادی و فیزیکی آن است، اظهار کرد: این دستاوردها به برکت مجاهدت های علما و خون شهدا حاصل شده و ارمغان آنهاست.
  وی جمهوری بودن و اسلامی بودن انقلاب را از دیگر دستاورهای مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: در قبل از انقلاب، حاکمیت برای مردم اهمیت، جایگاه و ارزشی قائل نبوده و رای و نظر مردم هیچ اهمیتی برای آنان نداشت.
سردار خرم در پایان تصریح کرد: جمهوری اسلامی دستاوردی است که به واسطه آن مردم دارای هویت شدند و رای و عقایدشان، ارزش و اعتبار پیدا کرد.
 ***** فرمانده سپاه عاشورا در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی میانه، کمک به محرومین و مستضعفان را از رسالتهای اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: نظام ما، خدمت به مناطق محروم جامعه را افتخار می داند.
   فرمانده سپاه عاشورا با تبریک دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه، با بیان اینکه شما روستائیان مناطق محروم، شهید داده اید و در را حفظ این نظام و انقلاب جانفشانی ها کرده اید و در روزهای سخت و دشوار، همواره پشتیبان نظام و ولایت بوده اید، اظهار کرد: این ها افتخاراتی برای نظام و انقلاب و مایه عزت شمادر پیشگاه خداوند است.
   عابدین خرم افزود: عمران و آبادانی روستاها، تولید و اشتغال را رونق می بخشد و وحدت و صمیمیت را محکم و استوار می سازد، لذا هم دولت هم روستائیان باید برای آبادی روستاها بکوشند.
   با حضور سردار خرم و جمعی از مسئولین شهرستان میانه، پروژه های استخر پلیمری 20000 متر مکعبی برانقار، استخر پلیمری 12000 متر مکعبی کلیان، و منبع آب 100 متر مکعبی روستای قشلاق کاغذکنان میانه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این روستاها احداث شده است، افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ***** فرمانده سپاه عاشورا به همراه فرمانده تیپ پیاده مکانیزه امام زمان(عج) با خانواده شهیدان فرهاد و شهریار بازیار دیدار کرد
   عابدین خرم در دیدار با این خانواده، شهدا را افتخارآفرینان جامعه دانسته و گفت: آنان با تمام وجود در راه سربلندی ملت و انقلاب قدم برداشته و در لبیک گویی به رهبری، سر از پا نشناختند و جامعه باید به وجود آنان ببالد.
   وی تصریح کرد: ما از حضور در  محضر خانواده شهدا، احساس سربلندی می کنیم و روحیه و انگیزه دو چندان می گیریم.
   سردار خرم افزود: شما خانواده شهدا به مثابه ستارگان درخشان آسمانید که راه را به ما نشان داده و از انحراف و گمراهی مانع می شوید.
   گفتنی است روحانی شهید فرهاد بازیار معروف به عبدالکریم و شهید شهریار بازیار، برادرانی بودند که به فاصله 10 روز از هم شهد شهادت را نوشیده اند و جسم مبارک آنان به ترتیب  پس از 12 و 13 سال مفقودی به آغوش خانواده بازگشته است.   
 

You have no rights to post comments