آخرین اخبار

فرمانده انتظامی میانه: افزایش 21 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال جاری با کشف 79 کیلوگرم مواد

 
 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه از کشف 79 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان میانه از اول سال جاری خبر داده گفت: امسال شاهد افزایش 21 درصدی در میزان کشفیات هستیم.
سرهنگ رمضان اله وردیان درجلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به گرایش افراد معتاد به مواد مخدری از نوع گل با کشف 10 کیلوگرم در سال جاری اشاره کرده افزود: 73 مورد طرح پاکسازی مناطق آلوده با افزایش 60 درصدی و جمع آوری یکهزار و 547 معتاد متجاهر از جمله عملکردهای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با همکاری همه جانبه نهادها و ادارات مربوطه است.
وی به دستگیری 392 خرده فروش، 43 قاچاقچی و توقیف 14 دستگاه انواع خودرو از قاچاقچیان اشاره کرده، نگهداری معتادین متجاهر در کمپها را از مشکلات عنوان نموده گفت: ظرفیت کمپ شهرستان جوابگو نبوده و امیدواریم با همکاری ادارات شاهد راه اندازی کمپ دیگری در میانه باشیم.
اله وردیان بر لزوم توجه به آموزش و فعالیت هر چه بیشتر کمیته آموزشی در این خصوص و نیز استفاده از ظرفیت روحانیون در منابر و مناسبتهای مختلف تاکید کرده افزود: مشکل حرفه آموزی و اشتغال معتادان پس از بازگشت از کمپها نیز از دیگر مشکلات است که امیدواریم با رفع این مشکلات بتوانیم نوجوانان و جوانان آینده ساز مملکت را از گرفتار شدن در دام اعتیاد برهانیم زیرا اعتیاد تهدید بزرگی برای جامعه به شمار می رود.
 
 

You have no rights to post comments