آخرین اخبار

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه در مانور پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، طرح دادرس و سفیران سلامت در جهت آمادگی دانش آموزان برای واکنش مثبت در مقابل حوادث است

مانور پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال با حضور ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه، مسئولین شهرستان در دبیرستان بوعلی سینا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، ساجدی فر آموزش را اولویت آموزش و پرورش منطقه در راستای کاهش آسیب های چهارشنبه آخر سال دانست و گفت امروز در مدارس با همکاری سازمانها و ارگانها کارگاه های آموزشی متعددی در راستای فرهنگ سازی و آگاه سازی دانش آموزان برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری مانور پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، طرح دادرس و سفیران سلامت را نمونه هایی از برنامه های سالتحصیلی جاری عنوان کرد و افزود این طرح ها در جهت ایجاد آمادگی دانش آموزان برای واکنش مثبت در مقابل حوادث است.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه در ادامه از اجرای مانور در تمامی مدارس خبر داد و گفت آموزش اطفا حریق، نجات مصدوم و امضای طومار نه به چهارشنبه سوزی و اهدای هزینه های خرید مواد محترقه به دانش آموزان بی بضاعت در آستانه سال نو از دیگر برنامه ای حاشیه این مانور است.

You have no rights to post comments