آخرین اخبار

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه در جلسه عمومی مدیران منطقه؛ مدیران مدارس رهبران آموزشی هستند

جلسه عمومی مدیران منطقه با حضور ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه ؛ سرگرد رفیعی نماینده فرماندهی نیروی انتظامی ، معاونین و کارشناسان منطقه در سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، ساجدی فر با قدردانی از تلاشهای فرهنگیان در جهت ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی منطقه در سالهای اخیر، بر توجه ویژه مدیران به تعالی مدیریت و طرح تدبیر جهت کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی در مدارس تاکید کرد.

وی افزود شرکای آموزشی و پرورشی اعم از سپاه،شبکه بهداشت،بهزیستی،دانشگاه هاو .. بهترین فرصت برای بهره گیری از توان و امکانات این نهادها در زمینه ارتقای سطح علمی دانش آموزان است وی همچنین با اشاره به برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی، این آزمون ها را بهترین راه برای ماندگاری یاگیری دانست و گفت شورای معلمان باید به مکانی برای پرسمان و گفتگوی معلمان و ابزاری برای توانمندسازی این عزیزان در مدرسه تبدیل شود.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه با تاکید بر تشکیل کمیته صیانت از حقوق دانش آموزان در مدارس، آگاهی بخشی و آموزش را تنها راه و اولویت مدارس در راستای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال عنوان کرد.

در ادامه برنامه سرگرد رفیعی نماینده فرماندهی نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال سخنرانی کردند.

You have no rights to post comments