آخرین اخبار

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت میانه بر لزوم توجه شهروندان به قیمت درج شده مرغ گرم کشتارشده میانه در واحدهای فروش تاکید کرد


 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه در راستای شکایت برخی، مبنی بر دوگانگی قیمت مرغ گرم کشتار شده میانه در واحدهای فروش بر لزوم توجه مصرف کنندگان بر قیمت درج شده بر روی مرغ ها تاکید کرد.
محمد امدادیان در گفت و گویی اختصاصی گفت: با توجه به اینکه میانه قطب تولید مرغ بوده و دارای رتبه استانی می باشد به همین دلیل قیمت مرغ در شهرستان میانه نسبت به سایر شهرستانهای استان پایین می باشد.
وی اضافه کرد: برای اینکه در حق مصرف کنندگان اجحاف نشود قیمت مرغ کشتار میانه پایین تر از نرخ اعلامی از سوی ستاد تنظیم بازار استان اعمال می شود و از قیمت میانگین کشوری نیز پایین تر است.
امدادیان همچنین با بیان اینکه قیمت مرغ در سطح استان از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام می شود افزود: در این خصوص مرغ های وارداتی ار سایر شهرستانهای استان که در میانه به فروش می رسد با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان به فروش می رسد و برخی از فروشندگان اقدام به فروش مرغ کشتارمیانه نیز به همین نرخ می کنند که در این خصوص از همشهریان میانه ای تقاضا داریم تا در صورت مشاهده این تخلف از طریق شماره 124 ستاد خبری اداره صنعت،  معدن و تجارت با ما در ارتباط بوده و یا به صورت حضوری اعلام گزارش کنند.
وی تاکید کرد: در صورت احراز تخلف از سوی این اداره برای واحدهای متخلف پرونده تخلف تشکیل و جهت برخورد قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده می شوند.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه از نظارت  و رصد بازرسین این اداره به صورت صبح و بعد از ظهر از واحدهای عرضه کننده مرغ در سطح شهر خبر داد.   

You have no rights to post comments