آخرین اخبار

رییس آموزش وپرورش منطقه کندوان: میزان خودیاری در آموزش و پرورش منطقه طی دو سال اخیر 40 میلیارد ریال می باشد

رییس آموزش و پرورش منطقه کندوان میانه درهمایش خیرین مدرسه ساز بخش کندوان میانه با اشاره به مشارکت بالای مردم و خیرین در بخش کندوان از جمله در حوزه آموزش و پرورش گفت: میزان خودیاری و مشارکت مردم در آموزش و پرورش منطقه طی دو سال اخیر 40 میلیارد ریال می باشد.
سینافر با قدردانی از حرکت خیر و ارزشمند خیرین بخش کندوان در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری از تعهد 28 میلیارد ریالی خیرین در این همایش برای مدرسه سازی و مدرسه یاری خبر داد.
وی با اشاره به اینکه  از اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه،  11 مدرسه خیرساز در بخش کندوان احداث گردیده و یا در حال احداث می باشد افزود: با تعهد 4 مدرسه تعداد مدارس خیرساز به 15 مدرسه می رسد.
رییس آموزش و پرورش منطقه کندوان در ادامه با اشاره به نقش مهم مشارکتی مردم و خیرین درامرمدرسه سازی و مدرسه یاری این موضوع را سبب توسعه هر چه بیشتر در حوزه آموزش و پرورش عنوان نموده افزود: نقش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در رفع مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی و رفع مشکلات موجود در آموزش و پرورش بی بدیل و قابل تقدیر است.
سینافر اضافه کرد: هر چند که دولت نسبت به احداث مدرسه و فضای جدید آموزشی اهتمام داشته و دارد اما به تنهایی و با توجه به محدودیتها  نمی تواند از عهده رفع تمامی مشکلات این حوزه برآید که  در این میان با تلاش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شاهد هستیم که بسیاری از مشکلات مربوط به کمبود فضای آموزشی  و تجهیزات و امکانات مخصوصا در مناطق محروم و دورافتاده روستایی برطرف شده  که این امر نشانگر سهم عظیم خیرین در پیشبرد اهداف آموزشی است.
وی در پایان با تقدیر از حمایت و همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، بخشدار بخش کندوان و کارکنان آموزش و پرورش بخش که همواره حامی آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف اصلی این نهاد آموزشی بوده اند اظهار امیدواری کرد که با حمایتهای بیشتر این عزیزان و مردم خیر و نوع دوست کندوانی مقیم و غیر مقیم بتوانیم به تمامی اهداف متعالی حوزه آموزش و پرورش دست یابیم.

You have no rights to post comments