آخرین اخبار

رئیس اداره گاز شهرستان میانه: دانش‌آموزان در نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی نقش اساسی دارند

 
رئیس اداره گاز شهرستان میانه با بیان اینکه ترویج فرهنگ مصرف ایمن گاز طبیعی و نحوه ارائه آموزش‌های لازم به دانش آموزان مدارس در قالب طنز و نمایش موجب انتقال آموزه ها به سطح خانواده می شود، گفت: آثار موثر و عینی آموزش و فرهنگ سازی در هر زمینه ای، همواره در جامعه به خوبی نمود و بروز می کند.
 
اکبر ناصری در مراسم جُنگ ایمنی مصرف گاز طبیعی با ابراز خرسندی از برگزاری دوره های ایجاد شده عنوان کرد: بهره‌گیری از ابزارهای متنوع آموزشی علاوه بر تقویت قوه ادراک، ارتقاء سطح یادگیری کودکان و دانش آموزان را در پی داشته و انتقال داده ها از سوی فرزندان به سطح جامعه با قدرت بیشتری صورت می‌پذیرد.
 
وی در تحلیل ارتباط افکاری و ایجاد حساسیت های لازم برای ارتقاء آگاهی از نحوه صحیح مصرف ایمن گاز طبیعی خاطرنشان کرد: اینکه دانش‌آموزان از اهمیت و فرآیند استخراج این ماده ارزشمند اطلاع یافته و فراگیری موارد ایمنی را برای حفظ سلامت خود و خانواده ضرورت بدانند بسیار مناسب بوده و تجهیز این قشر از جامعه به سلاح علم و دانش در پیشبرد اهداف، امری ضروری است.
 
ناصری با تقدیر از همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان، استقبال نهادهای فرهنگی را در استمرار برگزاری اینگونه دوره های آموزشی را چشمگیر و موثر توصیف کرد.

You have no rights to post comments