آخرین اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه از ادامه ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در این شهرستان تا 5 بهمن خبر داد

شعبانعلی حقی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در شهرستان میانه همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا  5 بهمن ماه سالجاری ادامه دارد.
حقی با اشاره به نحوه برگزاری این دوره از آزمون نیز گفت : این دوره از آزمون قرآن کریم در رشته های مختلف بصورت شفاهی ، کتبی و الکترونیکی در ٣ گروه شامل حفظ قرآن کریم مشتمل بر ٨ رشته ، مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت(ع) در ٧ رشته  و آموزشهای الکترونیکی در ٣ رشته برگزار خواهد شد.
وی افزود : از اهداف برگزاری این آزمون تقویت وحدت و انسجام  برنامه ها و فعالیت های سازمانها و نهادهای  قرآنی کشور ، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی بویژه جوانان و نوجوانان می باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه همچنین در خصوص مکان و زمانبندی ثبت نام و برگزاری این دوره از آزمون گفت: زمان برگزاری آزمون رشته های الکترونیکی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ١ و ٢  اسفندماه ، آزمون رشته های کتبی روز پنجشنبه ٩ اسفند ، آزمون رشته های شفاهی از ١١  الی ٢٣ اسفند خواهد بود . مکان برگزاری  آزمونها نیز متعاقبا به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید . 
وی در پایان گفت کلیه امور مربوط به ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir  انجام می شود.
گفتنی است این دوره از آزمون با همکاری و مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه ، واداره  آموزش و پرورش میانه  برگزار خواهد شد.

You have no rights to post comments