آخرین اخبار

دیدار ریاست، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور میانه با امام جمعه شهرستان، به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز میانه به مناسبت شهادت آیت ا... مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه ریاست دانشگاه، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور میانه با امام جمعه شهرستان  میانه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار، دانشگاهیان پیام نور به برپایی نماز جماعت به امامت امام جمعه شهرستان میانه اقدام نمودند سپس در ادامه مراسم، مهدی مرادی ریاست دانشگاه پیام نورمیانه ضمن خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: شهید دکتر مفتح شخصیتی است که تلاش های زیادی برای وحدت حوزه و دانشگاه انجام داد و در بین هر دو قشر محبوبیت و مقبولیت خاصی داشت، وی افزود: امروزه دشمنان در تلاشند تا در بین این دو مرکز علمی فاصله ایجاد کنند که باید با بصیرت مانع این کار شد.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین محمدی ضمن بیان مفهوم وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه و روحانیت نباید از هم جدا باشند معنی این سخن این است که  دانشگاه و حوزه در پی گرایش جوانان به اسلام، اهل بیت و ولایت فقیه باشند و در کنار علوم مربوط به خود، انسان های متعهد را برای ارتقاء و پیشرفت جامعه تربیت کنند و راه مردان بزرگی همانند شهید آیت ا... مفتح را که از شخصیت های بزرگ زمان بود را ادامه دهند.

You have no rights to post comments