آخرین اخبار

دیدار جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای با امام جمعه میانه

دیدار صمیمی کارکنان و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای میانه با امام جمعه میانه؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدی همزمان با ماه مبارک رمضان در بیت امام جمعه برگزار شد.
در ابتدای  این دیدار آقای کریمی؛سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای میانه ضمن ارائه گزارش جامعی از عملکرد و برنامه های آتی دانشکده فنی و حرفه ای میانه، از حمایت ها و توجهات امام جمعه محترم قدردانی و تشکر نمود.
آقای کریمی دانشجویان فارغ التحصیل از دانشکده فنی را دارای تجربه و ماهر دانسته و از دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان  دانشگاهی کارآفرین نام برد. وی همچنین در این دیدار از حمایت مسئولین شهرستان در راستای توسعه دانشکده فنی میانه قدردانی کرده و تداوم این حمایت ها را خواستار شد.
در این دیدار حجت الاسلام محمدی؛ امام جمعه میانه نیز طی سخنانی آموزش فنی و حرفه ای  را به عنوان بخشی از کل فرایند آموزشی دانست که مورد توجه خاص مقام معظم رهبری است. ایشان خاطر نشان کردند: اینکه مقام معظم رهبری می فرمایند "آنچنان برنامه ريزي كنيد كه مجموع كساني كه در آينده وارد كارهاي دبيرستاني مي شوند درصد كمتر متعلق به دبيرستان ها و درصد بيشتر متعلق به هنرستان هاي فني و حرفه اي باشد." نشان دهنده اهمیت خاص توجه به آموزش های فنی و حرفه ای است که لزوم توجه بیشتر مسئولان را به این أمر می طلبد.
خطیب جمعه میانه  گفت: آموزشهای فنی و حرفه ای با توام نمودن آموزشهاي نظري و عملي اين امكان را براي آموزش ديده فراهم مي نمايند كه همسويي بيشتري با نيازهاي بازار كار داشته و از اين طريق امكان بيشتري براي جذب آنها در فعاليتهاي اقتصادي- اجتماعي فراهم گردد.

 

 

You have no rights to post comments