آخرین اخبار

دادستان عمومی و انقلاب میانه: شادی و نشاط چهارشنبه آخر سال نباید امنیت عمومی را به مخاطره اندازد

 
دادستان عمومی و انقلاب میانه گفت: هیچ کس منکر شادی مردم نیست اما به بهانه شادی نبايد امنيت عمومي را به مخاطره انداخته و اسباب اذیت و آزار مردم را فراهم نمود.
سعید کشاورز امامی  در گفت و گویی اختصاصی سلب آسايش و امنيت از مردم را غیرقانونی خوانده و افزود: برخورد با متخلفان چهارشنبه آخر سال از ماههای قبل صورت گرفته و از اول اسفند اجرایی شده است.
وی از راه اندازی  شعبه ویژه برخورد با متخلفان آخر سال خبر داده  به برخورد جدی و تصميمات مرتبط با تخلفهایی شامل خريد و فروش و استفاده از مواد محترقه که امنيت شهر را بر هم بزنند اشاره کرد.
دادستان عمومي و انقلاب میانه تاکید کرد: هر کس که بخواهد نظم و آرامش جامعه را سلب کند با وی برخورد قانونی خواهد شد.
 امامی با تاکيد بر لزوم توجه والدين نسبت به فرزندان خود بر فرهنگ سازي و آموزش جوانان و نوجوانان و آشنا سازي آنها با قوانين و مقررات تاکید کرد.
وی همچنین از تشکيل شعبه ويژه رسيدگي به سرقت خبر داده با اشاره به اینکه تعطیلات عید فرصت مناسبی برای سارقان فراهم می آورد گفت: با  وقوع سرقت آسايش رواني شهروندان به مخاطره می افتد که در این خصوص از شهروندان انتظار می رود تا موارد ایمنی لازم برای جلوگیری از سرقت  منازل و مغازه ها و خودروهای خود را اعمال داشته و پلیس را در این خصوص یاری کنند‌.
وي به تشديد برخورد با سارقان از جمله سابقه داران اشاره کرده و از ممنوعیت اسباب کشی از ۲۹ اسفند تا ۱۵ فروردین خبر داده  افزود: هر گونه اسباب کشی باید با مجوز قانونی از کلانتری محل صورت گیرد.
 
 

You have no rights to post comments