آخرین اخبار

جلسه هم اندیشی امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه پیام نور مرکز میانه برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پیام نورمرکز میانه،جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور دکتر امین ایمانی ریاست دانشگاه پیام نور، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا خزاعی امام جماعت دانشگاه، سرهنگ غیابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه میانه، شکری دبیر شورای امر به معروف سپاه ناحیه میانه، و جمعی از اعضای شورای امر به معروف و بسیج دانشجویی در دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا دکترامین ایمانی گفت: امربه معروف و نهی از منکر یکی از آموزه های دین مبین اسلام به شمار می رود و در قرآن کریم و احادیث ائمه معصومین( ع) نیز همواره بر رعایت این اصل انسان ساز تاکید و در  اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

سپس سرهنگ غیابی فرمانده سپاه ناحیه میانه ضمن بيان جايگاه و اهميت امر به معروف و نهي از منکر اظهار نمود: دانشگاه محل انسان سازی است ما باید با کارهای علمی و ابتکاری دانشجویان ترغیب به امر به معروف و نهی از منکر نماییم.

درادامه سایر اعضا به ارائه نظرات و راهکارها پرداختند، درانتهای جلسه مقرر گردید کارگاه آموزشی نحوه صحیح امر به معروف و نهي از منكر و کلاس اخلاق براي کارکنان و اساتید و برگزاري کارگاه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر و برگزاري اردوهای تربیتی  از برنامه هايی که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه موثرند، تصمیم گیری شد.

You have no rights to post comments