آخرین اخبار

جلسه مسئولین شهرستان میانه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

مسئولین شهرستان میانه در راستای پیگیری مشکلات و رفع موانع توسعه آموزشکده فنی و حرفه ای میانه طی هفته أخیر جلسه ای با آقای دکتر شمس؛ ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای کشور داشتند.
اعلام آمادگی مسئولین شهرستان میانه در جهت همکاری و مساعدت ویژه برای گسترش همه جانبه آموزشکده فنی و حرفه ای میانه با هدف بهره مندی دانش آموزان میانه ای از تحصیل در مراکز آموزش عالی دولتی در شهر محل سکونت خود و همچنین بهره مندی کل شهرستان از امتیازات استقرار آموزشکده فنی و حرفه ای از جمله محورهای اصلی این جلسه بود.
به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای میانه، در جلسه مشترک مسئولین شهرستان میانه با ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، مهندس شکری؛ معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، دکتر شیویاری؛ نماینده محترم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، مهندس مشایخی؛ معاون عمرانی فرماندار و آقای کریمی؛ رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای میانه حضور داشتند که به بیان مسائل و راهکارهای خود در زمینه توسعه آموزشکده فنی و حرفه ای میانه پرداختند.
در این جلسه آقای شکری؛ معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اعلام اینکه مسئولین شهرستان خصوصاً شورای اسلامی شهر به منظور پیشرفت و گسترش آموزشکده فنی و حرفه ای میانه با اختصاص زمینی در حدود 7000 مترمربع به دانشگاه فنی و حرفه ای جهت ساخت آموزشکده موافقت نموده که در حال حاضر مراحل قانونی آن در دست اقدام است خاطر نشان کرد: مردم و مسئولین شهرستان میانه برای گسترش مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان آماده همکاری هستند و حمایت های لازم را انجام خواهند داد.
دکتر شیویاری؛ نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بر اهمیت  شهرستان میانه در استان تأکید نموده و اظهار داشت: وضعیت موجود مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان میانه به هیچ وجه نتوانسته انتظارات مردم و مسئولین شهرستان میانه را برآورده کند و مطالبه بحق مردم از مسئولین، گسترش و توسعه مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان می باشد تا میانه از نظر توسعه آموزش عالی به جایگاه حقیقی خود دست یابد. وی افزود: پتانسیل ها و بسترهای لازم در زمینه گسترش آموزشکده فنی و حرفه ای میانه فراهم است و مسئولین دانشگاه اگر از فرصت ایجاد شده بهره ببرند در آینده نزدیک استقبال کم نظیر دانش آموزان شاغل به تحصیل در هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش ساکن در سطح شهرستان و حتی شهرهای همجوار   خواهند بود که در نهایت رشد و شکوفایی دانشگاه فنی و حرفه ای را در پی خواهد داشت.
آقای کریمی رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای میانه نیز در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد آموزشکده فنی میانه، از مساعدت های و حمایت های ویژه دکتر کیانی؛ رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان و همچنین همکاری مسئولین شهرستان قدردانی و تشکر کرد.
آقای دکتر شمس؛ ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای کشور هم ضمن خوشامدگویی و قدردانی از همکارها و مساعدت های مسئولین شهرستان میانه اعلام نمود: بررسی های کارشناسی در راستای چگونگی توسعه آموزشکده فنی میانه با شناسایی توانمندها و ظرفیت های شهرستان انجام خواهد شد و بدون شک گسترش کمی و کیفی آموزشکده فنی میانه با در نظر گرفتن چشم انداز دانشگاه فنی و حرفه ای انشاألله محقق خواهد شد.

 

You have no rights to post comments