آخرین اخبار

تجلیل از دانشجویان برتر آموزشکده فنی و حرفه ای میانه در مراسم گرامیداشت قیام 29 بهمن


به منظور بزرگداشت قیام 29 بهمن مردم آذربایجان، نشست سیاسی با حضور حجت الاسلام امیرنژاد؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه، مسلمی؛مسئول بسیج دانشجویی میانه و جمعی از رؤسا و مسئولین دانشگاه های شهرستان میانه در آموزشکده فنی و حرفه ای میانه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سعید کریمی؛ سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای میانه، ضمن خیرمقدم به میهمانان و معرفی برنامه های راهبردی دانشگاه فنی و حرفه ای،اشاره ای به قیام مردم آذربایجان در سال 56 کرد و افزود: قیام 29 بهمن مردم آذربایجان سند افتخاری برای مردم آذربایجان است.
حجت الاسلام امیرنژاد؛ سخنران اصلی مراسم با اشاره به فتنه های اخیر که در سال 96 به وقوع پیوست اظهار داشت: مردم آذربایجان یکبار دیگر بصیرت و آگاهی شان را به منصه ظهور رساندند و با وجود تمام تحریکات دشمن فریب توطئه ها را نخوردند و نشان دادند همچنان حامی نظام و رهبری هستند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه گفت: آذربایجانیها وفادارترین مردمان نسبت به نظام هستند و شعار معروف آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی را با بصیرت و آگاهی شان در عمل معنا کردند.
در ادامه مراسم برنامه های متنوعی همچون پخش کلیپ و اجرای آهنگ،نمایش و ... برگزار شد و در خاتمه از دانشجویان برتز و ممتاز آموزشکده فنی و حرفه ای با اهدای جوایز تجلیل شد.

 

 

You have no rights to post comments