آخرین اخبار

بیانیه دانشگاه پیام نور میانه به مناسبت یوم الله 9 دی

      بیانیه دانشگاه پیام نور میانه به مناسبت یوم الله 9 دی


تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود.که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

فرارسیدن سالروز حماسه بزرگ 9دی ،تداعی گر حضور پرشور ،نماد همیشه درصحنه بودن ملت ایران ونمایش اقتدار ،همدلی وهمزبانی وولایت مداری مردم است.

آری 9دی ،تجلی اتحاد ملت بزرگ ایران در مقاطع حساس است ومردم بزرگ ایران نشان دادند هرجا لازم باشد باهمبستگی واتحاد در صحنه حاضرخواهند بود واز ارزش های انقلاب اسلامی وآرمانهای امام راحل (ره)دفاع خواهندنمود.

آری 9 دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود (همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد).

امروز که دنیا به اقتدار ایران اقرار کرده بیش از هرروز دیگری به اتحاد وهمبستگی نیازداریم وهمه مسئولین ومردم بایدبا شعار اتحادملی ،همدلی وهمزبانی زمینه هرگونه تفرقه وتشتت را ازبین ببرند تا جهانیان بدانند دولت وملت ایران در دفاع از حقوق حقه خود در جهت مصالح ملی ازهیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 دانشگاه پیام نور مرکز میانه ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی روز پیروزی ملت مومن و ولایت مدار ایران اسلامی ،مراتب تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم دراین حماسه عظیم را اظهار نموده ، اعلام می دارد دانشگاه پیام نور مرکز میانه نیز همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.


 

روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز میانه

You have no rights to post comments