آخرین اخبار

بازدید هیات رییسه دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی از دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای:

 دکتر معصومی رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی به همراه دکتر مسعودی نیا مدیر اداره حراست و آل یعقوب مدیر امور مالی دانشگاه پیام نور استان از دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای بازدید کردند

ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه پیام نور استان، قبل از بازدید از دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای ، با حضور در دفترحجت الاسلام والمسلمین دکتر کیانی امام جمعه ترکمانچای  به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه با ایشان دیدار و این مناسبت و ایام ولادت حضرت محمد(ص) و حضرت امام صادق(ع) را به حضور ایشان تبریک گفتند.

امام جمعه ترکمانچای هم ضمن قدردانی از حضور دکتر معصومی و هیات همراه در دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای ابراز امیدواری کردند با مساعدت استانی در راستای حل مسائل و مشکلات این واحد گامهای بزرگی برداشته شود.

در ادامه ریاست دانشگاه پیام نور و هیات همراه، امام جمعه ترکمانچای، یعقوبی بخشدار ترکمانچای و رمضانی عضو شورای شهر ترکمانچای  از دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای بازدید کردند.

 

در این دیدار یعقوبی بخشدار ترکمانچای و رمضانی عضو شورای شهر ترکمانچای با بیان مشکلات دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای درخصوص حل موانع انتقال سند مالکیت این دانشگاه برای توسعه کمی وکیفی آن تاکید کردند.

 

 

You have no rights to post comments