آخرین اخبار

اولین المپیاد ورزشی مددجویان در زندان میانه افتتاح و آغاز به کار کرد

 اولین المپیاد ورزشی مددجویان با حضور گسترده و پرشور زندانیان در زندان میانه افتتاح و آغاز به کار کرد.


 رئیس اداره زندان میانه در افتتاحیه این المپیاد گفت : هدف اصلی این المپیاد  ایجاد همدلی  و نشاط در بین مددجویان و کارکنان می باشد .
حسن سلیمانی افزود: ورزش عامل تندرستی جامعه بوده که می تواند سبک زندگی هر فرد را تعیین نماید بطوری که امروزه نقش ورزش و حرکات جسمانی اهمیت بسزائی در روحیه و جسم انسان دارد و می تواند  در بال ابردن روحیه جوانمردی و... اهمیت فراوانی داشته باشد .
وی خاطر نشان شد : اثرات ورزش در تقویت جسم و به تبع آن تقویت روحیه هر فرد نقش مهمی دارد و مددجویان با ورزش میتوانند فشار ناشی از تحمل حبس در زندان را بسیار کاهش دهند که این عمل هم در زندان و هم بعد از آزادی از زندان نقش بسزائی در زندگی آنها خواهد داشت .
سلیمانی، ضمن قدردانی از حضور همه شرکت کنندگان در این المپیاد از عوامل برگزاری این مراسم و همچنین از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان تقدیر و تشکر نمود .
روحی ، مسئول فرهنگی و تربیتی زندان میانه نیز در این مراسم افتتاحیه که با حضور مددجویان شرکت کننده در مسابقات و پرسنل زندان برگزار گردید ضمن تقدیر و تشکر از  عوامل همکاری کننده در اجرای این المپیاد ورزشی به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی و ورزشی زندان در سال 96 و همچنین نحوه اجرای این المپیاد ورزشی توسط مددجویان  پرداخت .
گفتنی است در پایان مراسم پس از رژه ورزشکاران ، حرکات نمایشی توسط تعدادی از زندانیان ورزشکار اجرا شده و با اجرای مسابقه والیبال شروع المپیاد ورزشی کلید خورد که طی برنامه ریزی صورت گرفته در طول 3 هفته کلیه مسابقات برگزار خواهد شد .               

You have no rights to post comments