آخرین اخبار

امام جمعه میانه: اگر جوانان سپاه و بسیج نبود، خبری از انقلاب نبود

امام جمعه میانه با اشاره به نقش سپاه و بسیج در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، گفت: اگر جوانان سپاه و بسیج نبود، خبری از انقلاب نبود.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی در جمع بسیجیان گردانهای بیت المقدس که در اردوی 3 روزه عملی دوره 45 روزه تکمیلی بسیج میانه شرکت داشتند اظهار کرد: امروز جوانان ما راه همان جوانان اول انقلاب را طی می کنند.
وی با اشاره به دلیرمردی های مدافعان حرم، آنان را الگوی عملی و اسوه برای جوانان کشور دانست و گفت: هر قدر با بصیرت، هوشیاری و اطاعت کامل از ولی فقیه زمان پیش برویم، آسیب ها و تهدیدات انقلاب کمتر شده و حرکت انقلاب با تمام ثبات ادامه خواهد داشت.
 امام جمعه میانه بر لزوم هوشیاری و بصیرت در همه برهه های زمانی تاکید کرد و افزود: بسیاری از خواص بودند که در طول تاریخ به خاطر بی بصیرتی، راه انحراف را در پیش گرفته و از ولایت جدا شدند.
حجت الاسلام محمّدی با اشاره به کودتاها و تلاشهای دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی، حرکت رو به جلو و قدرتمند انقلاب را به برکت خون شهدا، حاکمان عادل و ولایت فقیه جامع الشرایط دانست و افزود: کشور ما به برکت وجود جوانان متعهد و انقلابی و اعتماد به آنان، بر تمامی مشکلاتش فایق آمده و از امنیت کامل برخودار است.

You have no rights to post comments