آخرین اخبار

امام جمعه میانه: اساسنامه سپاه بر اساس کلام معصومین(ع) بنا شده است


 

امام جمعه میانه سپاه را نهادی کاملا ولایی و پیرو امام حسین (ع) عنوان نموده گفت: اساسنامه سپاه بر اساس کلام معصومین(ع) بنا شده است.
حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی در آیین تجلیل از پاسداران نمونه سپاه میانه به مناسبت روز پاسدار گفت: بنیان و شالوده اصلی فعالیت های سپاه بر اساس خط مشی و سیره امام حسین(ع) است و بر این اساس نیروهای سپاه هرگز به دنبال مال اندوزی، ریاست و آقایی نبوده و نیستند چرا که قیام مولایشان هرگز برای سلطنت و سیطره یابی نبود.
وی با اشاره به کارنامه درخشان سپاه در طول دوران انقلاب چه در داخل کشور چه در عملیاتهای برون مرزی، اظهار کرد: سپاه به عنوان بازوی ولایت، هرکجا که ملت با مشکلی مواجه شده است، بدون درنگ وارده صحنه عمل شده اند.
حجت الاسلام محمدی به آمادگی سازمان رزمی کشور و مجهز بودن آن در مقایسه با سازمانهای رزمی مطرح دنیا، اشاره کرده و زمین گیر کردن دشمن در خاک سوریه توسط نیروهای قدس سپاه را متذکر شد و افزود: امروز ارزش افراد به میزان ولایتمداری آنان است و این شاخص در بین نیروهای سپاه رنگین تر و چشمگیرتر است.
آیین تجلیل از پاسداران نمونه با حضور امام جمعه شهرستان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد و همچنین در این مراسم از امام جمعه جانباز و آزاده این شهرستان تجلیل به عمل آمد.   

You have no rights to post comments