آخرین اخبار

افتتاح نمایشگاه دائمی صنایع دستی زندانیان در میانه

نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنایع دستی زندانیان اداره زندان میانه افتتاح و شروع به کار کرد.


حسن سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه در مراسم افتتاح این نمایشگاه، از همکاری و مساعدت دستگاه های مربوط و همکاران اداری قدردانی  کرده با اشاره به اهداف اصلاح و تربیتی زندانیان ، اشتغال و حرفه آموزی را از اولویت های زندانبانی اسلامی و سازمان زندانهای کشور برشمرده و اظهار داشت : اشتغال در زندان علاوه بر درآمد مالی برای زندانیان و خانواده آنها ، حرفه آموزی و استفاده بهینه از اوقات فراغت را در بردارد که بعد از آزادی و بازگشت از خطا برای زندانیان از اهمیت بسزائی برخوردار است .
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه نیز در این مراسم ضمن قدردانی از عوامل راه اندازی این نمایشگاه و مسئولین زندان خواستار همکاری و مساعدت های دیگر دستگاه ها و ادارات شهرستان در راستای فعالیتهای فرهنگی و اشتغال زندان بوده و بیان کرد : اشتغال و حرفه آموزی در بین زندانیان می تواند در بازگشت زندانیان به آغوش جامعه و خانواده نقش مهم و بسزائی داشته باشد که در این راستا مسئولین زندان میانه نهایت تلاش خود را به کار گرفته  و ما نیز هر گونه همکاری و مساعدت لازم را داشته و خواهیم داشت.
سعید کشاورز امامی  افزود : برای اشتغال گروهی زندانیان رای باز نیز از مسئولین شهرستانی خصوصاً فرمانداری ویژه میانه و شهرداری خواهان همکاری و همیاری هستیم تا بتوانیم با استفاده از این چنین تسهیلاتی، زندانیان و خانواده آنها را از نظر مالی مساعدت و از بازگشت مجدد آنها به زندان باز داریم .
این نمایشگاه  با حضور مشایخی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه، امامی دادستان عمومی و انقلاب میانه، خرده فروش شهردار و دیگر مسئولین حاضر افتتاح شد .
دراین نمایشگاه که در جنب اداره زندان میانه و با همکاری دستگاه های مربوطه و به همت زندانیان رای باز افتتاح شد، محصولات و صنایع دستی ساخته شده توسط زندانیان به معرض نمایش و فروش دائمی گذاشته شد.


 

You have no rights to post comments