آخرین اخبار

افتتاح مدرسه3 کلاسه خیر ساز روستای سوطی و چندین طرح عمرانی آموزش و پرورش منطقه کندوان

همزمان هفته دولت انجام پذیرفت:

 

افتتاح مدرسه3 کلاسه خیر ساز روستای سوطی و چندین طرح عمرانی آموزش و پرورش منطقه کندوان

 

همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستانی و منطقه ای مدرسه 3کلاسه روستای سوطی و چندین طرح عمرانی دیگر آموزش و پرورش منطقه کندوان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش منطقه کندوان،  در این مراسم سینافر رئیس آموزش وپرورش منطقه،  ضمن تبریک هفته دولت و تسلیت شهدای این هفته، شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز در فرآیند تعلیم و تربیت نقش موثری داشته و مشارکت آنان در امر مدرسه سازی درمنطقه کندوان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه این مدرسه دومین مدرسه ای است که در طول شش ماه اخیر افتتاح می شود افزود 6 مدرسه خیر ساز نیزهم اکنون در حال احداث می باشد که به یاری خداوند قصد داریم تا مهر ماه سال جاری این مدارس را به بهره برداری برسانیم.

سینافرتصریح کرد، مدرسه 3 کلاسه خیر سازروستای سوطی با هزینه ای بالغ بر یک میلیاردو ششصد میلیون ریال و بازیربنای 155مترمربع  توسط خانواده محترم دلیلی ساخته شده است و با ساخت این مدرسه زمینه تحصیل 42 دانش آموز در فضای مناسب فراهم خواهد شد.

 حصار کشی دیوار مدرسه روستای طرناب با هزینه ای بالغ بر 450میلیون ریال و نوسازی سیستم گرمایشی مدارس شبانه روزی سپیده کاشانی آونلیق و رسالت آرموداق با هزینه ای بالغ بر1/7میلیارد ریال از دیگر طرح های افتتاح شده آموزش وپرورش منطقه کندوان بود. 

You have no rights to post comments