آخرین اخبار

اجرای 200 برنامه در سطح شهرستان به مناسبت هفته بسیج/ بسیج گل سرسبد جامعه

 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج میانه گفت: 200 برنامه متنوع در سطح شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اجرا می شود که بیش از 50 عنوان برنامه شاخص از این تعداد با حضور گسترده بسیجیان اجرا خواهد شد.
سرهنگ حسین محمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه، جایگاه والای بسیج را مرهون رشادتها، دلاوری ها و جانفشانی های بسیجیان دهه اول انقلاب و دوران دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: آن حماسه سازان با لبیک گویی به امام و پیشوای خود، تفکری ناب و ماندگار را از خود بر جای گذاشتند و امروز اگر بگوییم هفته بسیج، گل سرسبد تمامی مراسمات و بسیج، گل سرسبد جامعه است، حرف گزافی نگفته ایم.
وی با گرامیداشت هفته بسیج، این هفته را فرصتی مغتنم برای یادآوری رشادتها و دلاورمردی انسانهای وارسته ای دانست که در راه اسلام، قرآن، نظام و مکتب تشیع، از همه چیز خود گذشتند.
محمدی اقتدار و عظمت غیرقابل کتمان بسیج در سطح کشور و منطقه را متذکر شده، تشکیل ارتش هایی اسلامی و مردمی در کشورهای اسلامی منطقه همچون عراق، سوریه، پاکستان، افغانستان و ... را نتیجه الگوبرداری صفر تا 100 از سازمان بسیج و تفکرات بسیج دانسته و بر ضرورت الگوگیری جوانان کشور از این نهاد مقدس و تفکرات آن تاکید کرد.
فرمانده سپاه میانه در ادامه، زمین گیر شدن داعش و امثال آن در منطقه با وجود همه حمایت های گسترده و شیطنت ها را وجود و جریان تفکر بسیج در منطقه عنوان کرد و افزود: آرمان بسیج، ولایت مداری و خدامحوری است و تا آخر در این مسیر حرکت کرده و از این آرمان دفاع خواهد کرد.
وی اجرای نشست های روشنگری، ویژه برنامه ها، یادواره ها، مسابقات متنوع، برنامه های ورزشی، افتتاح خانه های محروم و محرومیت زدایی، توزیع سبد کالا در بین اقشار ضعیف جامعه را از جمله مهمترین برنامه های هفته بسیج برشمرد و افزود: نمایشگاهی با هدف تشریح عملکرد ناحیه نیز در این هفته برپا خواهد شد همچنین گل سرسبد مراسمات بسیج، حضور حماسی همه اقشار بسیج در سالروز تشکیل این سازمان است.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه نیز در این نشست، بسیج را مجموعه ای تلاشگر در راستای نیل به اهداف ملت دانسته و از آن به عنوان مهمترین بازوان انقلاب یاد کرد و گفت: افتخار بسیج حضور پررنگ و سازنده اش در تمامی میادین مورد نیاز انقلاب است.
حجت الاسلام حسن امیرنژاد، اسلامی بودن، مردمی بودن، اخلاص، ایثار و دینداری را خمیرمایه و از اصلی ترین شاخصه های سازمان بسیج عنوان کرده، آن را الگویی شایسته برای آحاد مردم کشور و سایر کشورهای اسلامی دانست.
وی اظهار کرد: قوام و بقای انقلاب و نظام، به برکت بسیج است و تحقق شعار سال و ایده های رهبری، بدون وجود تفکر بسیج، امکان پذیر نیست.
 حجت الاسلام امیرنژاد، تفرقه را ابزار اصلی دشمن عنوان کرد و افزود: حفظ وحدت و حرکت در پشت سر ولایت باعث حرکت پرشتاب و رو به جلو انقلاب خواهد شد. 
   

 

 

You have no rights to post comments