آخرین اخبار

آیین گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در درمانگاه نصر میانه برگزار و پرستاران این واحد درمانی مورد تجلیل قرار گرفتند

 
  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با حضور در جمع پرستاران و کارکنان درمانگاه نصر سپاه میانه، ضمن تبریک روز پرستار، پرستاری را یکی از بزرگترین سفارشات اسلام عنوان کرد و افزود: پرستاری عشق و هنر است، شغل نیست.
   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه کار پرستاری در اسلام و آموزه های دینی بسیار پراهمیت است، اظهار داشت: اولین کار حضرت یوسف(ع) در زندان، مداوای بیماران بود و به صفت نیکوکار از سوی بیماران شهرت یافت.
   وی اخلاص، کار برای خدا و مهر و عطوفت، صبر و شکیبایی، همدردی و امیدبخشی بیماران را از مهمترین خصوصیات پرستاران متعهد عنوان کرد و افزود: زینب کبری(س) اسوه صبر و استقامت و ایثار است و پرستاران متعهد به عنوان رهروان راه آنحضرت و یادگاران شهدا و رهروان آنان، باید خود را به این صفات آراسته کرده و الگوی رفتاری مردم و التیام بخش آلام آنان باشند.
   آیت الله پازانی مدیر درمانگاه نصر نیز ضمن تقدیر از پرستاران و تکریم آنان، مراکز درمانی سپاه را مکانهایی ارزشی دانسته و افزود: همه ما کار در این مراکز و خدمت به مردم بخصوص افراد بیمار و محرومین را افتخاری بسیار بزرگ برای خود می دانیم.
   در پایان از پرستاران این مرکز درمانی با اهدای هدایایی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

You have no rights to post comments