مشاور رسانه ای فرماندار: جلسه بررسی پیشنهادات اعضای اتاق فکر برگزار می شود

مشاور رسانه ای و مسئول روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه از بررسی پیشنهادات و صورتجلسه های جلسات تشکیل شده اتاق فکر خبر داد.

محمود زرین با اشاره به اینکه تا کنون جلسات متعددی به صورت منظم و منسجم توسط اعضای اتاق فکر تشکیل شده، از دبیران کمیته ها تشکر کرده، افزود: دبیران برخی کمیته ها با پیگیری ها و تعیین جلسات، پویایی خاصی به این حرکت مثبت جمعی بخشیدند و این نشان دهنده وجود جوهره جهاد در وجود جوانان بخصوص جوانان شهرمان است که میل به آبادانی شهر داشته و دغدغه رشد و پیشرفت دارند.

مسئول روابط عمومی معاونت استانداری همچنین افزود: در جلسه ای که روز یکشنبه با حضور آقای دکتر حیدری آزاد معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه برگزار خواهد شد، پیشنهادات و صورتجلسه هایی که اعضای محترم در جلسات اتاق فکر ارائه کرده و توسط دبیران به دبیرخانه معاونت استانداری تحویل داده اند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین نتیجه این جلسه را عملی کردن پیشنهادات و ایده های قابل اجرا عنوان کرده گفت: بیشتر پیشنهادات و صورتجلسه ها مربوط به کمیته های بانوان، بهداشت و درمان، میراث فرهنگی و گردشگری، فناوری اطلاعات، رسانه و هنری می باشد.

 

 

 

You have no rights to post comments