دعوت از نخبگان و علاقمندان جهت عضویت در اتاق فکر+ فرم ثبت نام

برای دستیابی به یک منفعت عمومی و جمعی ابتدا باید عموم مردم را از هدف و طریق رسیدن به آن، آگاه ساخت. از همین رو قبل از آغاز سخن، ابتدا به شرح مختصری و تعریفی از «هدف» که همان «اتاق فکر» باشد، می پردازیم. به طور كلي نقش اوليه اتاق‌هاي فكر، ايجاد پل بين جهان ايده و عمل است. برخلاف تعریف واژه اتاق فکر که در گذشته های دور کاربرد نظامی و امنیتی داشته، اینک با گذشت زمان كاربرد اين اصطلاح گسترده‌ و حوزه معنايي وسيع‌تري را دربرگرفته است.
امروزه مي‌توان گفت اتاق فكر، مركزي مطالعاتي پژوهشي است كه در آن مطالعات و تحقيقات كاربردي انجام مي‌شود و براي حل مسائل، خلق ايده‌هاي جديد و تدوين ايده‌‌هاي كلي شكل گرفته و پيشنهادهاي خام به سياست‌ها و برنامه‌هاي دقيق و قابل اجرا تبديل مي‌شود. در اتاق فكر، شكل‌گيري و توليد انديشه‌ها تقويت گرديده و از نابودي و به دست فراموشي سپرده شدن آنها جلوگيري ‌مي‌گردد.
معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه در نظر دارد جهت استفاده از نقطه نظرات تمامی صاحبان خرد و اندیشه، فرهیختگان، نخبگان و متخصصان در حوزه های مختلف و متفاوت کاربردی، برای ساختن شهرستانی آبادتر و در خور شأن مردم عزتمند و غیرتمند و نجیب میانه، اتاق ویژه ای را به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تأسیس نماید.
فرماندار ویژه شهرستان میانه طی مصاحبه ای در خصوص ایجاد اتاق فکر قوی و مؤثر در سطح شهرستان، گفت: شخصاً اعتقاد دارم که استفاده از خرد جمعی و عقلانیّت عمومی خارج از وابستگی های سیاسی و صنفی می تواند در اداره  بهتر امورات شهرستان مؤثر واقع گردیده و مسیر را جهت حضور تمامی افرادی که خود را متخصص و صاحب نظر در زمینه های گوناگون می دانند، فراهم نماید.
حیدری آزاد ضمن تأکید بر تهیه و انتشار سریع فرم عضویت در اتاق فکر شهرستان میانه از طریق روابط عمومی معاونت استانداری ، افزود: باید با همیاری، هم دلی و هم افزایی به سمت عملگرایی توأم با خردورزی و عقلانیّت پیش رفت تا شهرستان میانه به سمت جامعه ای عاری از هرگونه شعار و سیاست زدگی که بشدت برای حال جامعه مضّر است، هدایت شود و بسترهای مناسب رشد و توسعه شهرستان فراهم آید.
لذا بدینوسیله از قاطبه فرهیختگان، متخصصین امورات مختلف و اهالی فنّ و متعهد به آرمانهای حضرت امام(ره) و اجرای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید در شهرستان میانه، دعوت بعمل می آید تا با تکمیل فرم عضویت در اتاق فکر و تحویل آن به روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه یاری گر و راهنمای ما باشند.


+ برای در یافت فرم عضویت در اتاق فکر معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان میانه کلیک کنید

نظرات   

 
0 #1 غلامرضا رضامند 1393-04-07 10:33
سلام، این طرح خیلی خوبیه. لطفا فرم عضویت رو الکترونیکی کنید تا عضویت آسونتر شه.
 

You have no rights to post comments