مسئول کمیته های اتاق فکر: ما به دنبال تنش نیستیم و همواره آرامش را ترجیح می دهیم


مسئول کمیته های اتاق فکر معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه اعضای اتاق فکر عیون فرمانداری هستند، افزود: اگر منصفانه قضاوت کنیم، هیچ موضوعی نبوده که از سوی اعضای اتاق فکر، اصحاب رسانه و یا شهروندان از طرق مختلف به این معاونت انتقال یافته ولی نسبت به آن پیگیری یا اقدام مستقیم صورت نگرفته باشد.
محمود زرین در مجمع دبیران اتاق فکر در اتاق جلسات معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه ادامه داد: مصوبه های اتاق فکر نتیجه همفکری اعضایی است که بدون توقع، دلسوزانه و فقط برای توسعه شهرستان در جلسات حضور یافته و ایده های خود را در زمینه های مختلف ارائه می کنند و مسلماً همه مصوبه ها به دلایل و شرایط گوناگون الزاماً نمی تواند قابل اجرا باشد ولی برخی این قابلیت را داشته و برخی نیز با اندکی تغییرات به مرحله عمل وارد می شوند پس اعضای این اتاق نباید بخاطر عدم ورود تصمیمات به فاز عملیاتی، از حضور در جلسات دلسرد شوند.
وی ادامه داد: خوشبختانه پویایی اتاق فکر روزافزون شده و اعضای جدید وارد اتاق فکر می شوند همچنین اکثر دبیران کمیته ها جلسات خود را به صورت مرتب برگزار می کنند که انتظار می رود بقیه دبیران نیز تلاش خود را مضاعف کنند.
زرین با ارائه آماری از تعداد جلسات اتاق فکر از ابتدا تا کنون را بیش از 50 جلسه و جلسات اختصاصی با دبیران را 4 جلسه عنوان کرده افزود: در زمستان سال گذشته کمیته ها 16 و 3 جلسه دبیران برگزار شده که لازم است از اعضا و دبیران محترم تشکر نماییم.
مشاور رسانه ای فرماندار ویژه با بیان اینکه ستونی در سایت معاونت استانداری برای درج دستور جلسات، مطالب و صورتجلسات اتاق فکر طراحی شده افزود: دبیران اتاق فکر با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافتی شان که از ماهها پیش در اختیارشان قرار داده شده، دستورات جلسات را درج کنند تا سایر شهروندان از آن اطلاع یافته و اتاق فکر علیرغم زحمات، بدون خروجی و راکد به نظر نرسد.
مسئول روابط عمومی فرمانداری چنین ادامه داد: اگر کار کنیم حتماً خروجی خواهیم داشت و اگر هم فکر باشیم یقیناً نتایج بهتر و ایده های ناب تری خلق خواهیم نمود و اعضای اتاق فکر باید نسبت به مسائل و مشکلاتی که مردم با آن درگیرند حساس بوده و برای آن راهکار ارائه دهند.
وی با اشاره به اینکه کارهای درخور توجهی در شهرستان انجام گرفته که منشا آن از اتاق فکر سرچشمه گرفته است، تداوم این همفکری ها را از اعضای اتاق فکر و دبیران خواستار شده، هماهنگی برنامه داغچیلار، موضوعات متعدد حوزه بهداشت و درمان، کمیته بانوان و حوزه میراث فرهنگی و گردشگری؛ راه اندازی شورای نظارت بر اجرای نمایش، پیگیری راه اندازی انجمن موسیقی، پیگیری مشکلات مالیاتی واحدهای صنعتی و صنفی و سایر موضوعات را از خروجی های مثبت اتاق فکر برشمرد.
زرین با اشاره به برخی انتقادات صورت گرفته در رسانه های مجازی بر عملکرد اتاق فکر و سایت معاونت استانداری و فرمانداری ویژه گفت: نقدهای دلسوزانه، آگاهانه و منصفانه جای تقدیر و تشکر دارد ولی متاسفانه برخی از این انتقادات ناشی از عدم آگاهی نویسندگان از دلایل موارد مطروحه دارد وعدم پاسخ به برخی نقدها فقط به این دلیل است که ما به دنبال تنش نیستیم و همواره آرامش را ترجیح می دهیم.

You have no rights to post comments